zebra perde kartelası

Dikey Perde

Dikey Perde Malzemesi Pvc den oluşan ahşap görünümlü ve her çeşit renk seçeneği olan kullanışlı ve çok rahat temizlenebilen perde çeşididir. Plastik zincirli olarak uygulanabilir.

Dikey Perde

PVC ve kumaş modellemesi ile bizlere sunulan ve klasik perde modellerine göre çok daha fazla tercih edilen ürün gruplarıdır. Kullanımı her daim daha kolaydır ve özellikle temizleme işlemlerinde sizlere çok daha fazla fayda sağlayacaktır. Klasik perde modelleri, kumaş yapısı nedeniyle çok da uzun ömürlü değildir ve çok daha çabuk kirlenir , ancak dikey perde modellerinde bu tür bir sorun yaşamazsınız ve temizlik işlemlerini de yine stor perde modellerinde olduğu gibi ıslak bir bez yardımı ile saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi dikey bir yapıya sahiptir ancak L model şeklinde sunumu yapılan modelleri de mevcuttur ve daha kullanışlıdır. Daha modern ve daha çağdaş tasarımlar grubunda yer alır ve gayet de ilgi çekici ürünlerdir.

Ofislerde çok daha fazla tercih ediliyor, dilerseniz sizler de yaşam alanlarınızı daha özel ve daha ilgi çekici hale getirmek adına bu tür bir perde modelini tercih edebilirsiniz.

L modeller biraz daha fazla ilginizi çekecektir ancak fiyatları konusunda daha yüksek rakamlara sahiptirler.

Perde modelleri ile sizler de yaşam alanlarınızı dekore edebilirsiniz ancak bu ürün gruplarını seçerken mobilyalarınız ve duvar renginiz ile uyum sağlayacak olmasına da dikkat edin. Dikey perde ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Kaya Stor mağazamız ile sizler de tanışın ve uygun fiyatlar ile alış verişlerinizi yapın.

Dikey Perde Montajı

Monte edilme konusunda da sizlere sorun yaşatmayacak olan kullanışlı ürün gruplarıdır. Tavan bölgesine de dilerseniz monte edilebiliyor ve zaten ürünlerinizi satın aldığınızda bununla ilgi bilgilendirme notu da içerisinde yer alıyor olacaktır.

Klasik bir perde gibi korniş sistemine sahip değildir, stor perdelerin kendine has mekanizması nedeniyle daha farklı ve daha kolay bir montaj aşaması da sizleri bekliyor diyebiliriz. Kusursuz görüntüsünün yanı sıra bu tür avantajlar sunuyor olması da bu perde modellerini daha etkili ve daha ilgi çekici bir hale getiriyor. Sizler de yaşam alanlarınız için daha modern tercihler yapmak adına bu perde modellerini listelerinize alabilir ve site üzerinden inceleyerek kararlarınızı verebilirsiniz.

Dikey perde montajı konusunda da sizlere yardımcı olacak olan sitemiz sayesinde alış verişlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilir ve daha keyifli bir alış veriş sürecine sizler de daha kısa sürede adım atabilirsiniz.

Çağdaş bir yaşam alanı oluşturmanız için daha özel perde modelleri ile karşınıza çıkıyoruz ancak daha da önemlisi bu perde modellerini daha özel bir sunum ile karşınıza çıkarmaya özen gösteriyoruz. Sizler de yaşam alanlarınızda daha özgün tercihler yapabilir ve bu alanların değerini de arttırabilirsiniz.

Dekorasyon Çalışmaları İle Bütünleşen Dikey Perdeler

Dikey perde modelleri ile devam ediyoruz ve dilerseniz bir adım önde olan L modellerine göz atalım ve alternatifler üzerinden devam edelim. L modeller daha kullanışlı olmasının yanı sıra görsel olarak da daha fazla ilgi çekiyor diyebiliriz. Adından da anlayacağınız gibi L harfini andıran dik bir modelleme şeklinde raflarda yerini alıyor.

Genellikle pvc kumaş yapısı ile karşımıza çıkar ve bu da daha dayanıklı olduğunu gösteriyor ancak klasik kumaş modellemesi ile de hazırlanmış olan L modeller söz konusudur. PCV modelleri tavsiye ediyoruz çünkü temizleme işlemi daha basittir ve kullanım konusunda da sizlere daha fazla fayda sağlayacak olan bir yapılanmadır. PVC yapısı sayesinde daha etkileyici bir tavra sahip olduğunu düşünüyoruz ve birçok kadın da bizimle aynı görüşe sahip. Daha sert bir yapı ile birlikte ömür de haliyle uzuyor ve klasik perde modellerinden bu yapı sayesinde en iyi şekilde ayrılmayı da başarıyor.

Sizler de Kaya Stor ayrıcalıkları ve imzası ile bu dikey perde modellerine ve sektördeki diğer perde modellerine de tek bir tık ile ulaşabilir ve incelemelerinizi yaptıktan sonra da dilerseniz siparişlerinizi verebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza renk katacak ve bu alanları maddi anlamda daha değerli kılacak olan çok sayıda perde modeli ile birlikte aksesuar gruplarına da yer vermeye devam ediyor ve beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veriyoruz.

Kaya Stor Ayrıcalıkları

Dikey perde modellerinin en özel çalışmalarını ve en özel yerli markaları bulabileceğiniz sitemiz, online olarak hizmet veriyor.

Aradığınız perde modelini en kısa sürede bulabileceğiniz ve satın alma işlemlerini de çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz sitemizden sizler de faydalanabilirsiniz. Fiyatlar konusunda piyasaya göre daha uygun rakamlara sahip olduğumuzu düşünüyoruz ve alternatif ürün grupları ile de yelpazeyi en iyi şekilde genişletiyoruz.

Dikey perde modelleri basit bir örnek, sitemizde yerinizi aldığınızda sizler de çok sayıda perde modelinin yer aldığını ve bunun yanı sıra dekorasyon çalışmaları için de ürün gruplarının var olduğunu görebileceksiniz.

Dikey perde modelleri ile ilgili siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize bilgi vermeyi de ihmal etmiyoruz ve bu platform üzerinden ücretsiz olarak bilgi aktarımında bulunuyoruz. Kaliteli ürün gruplarını daha ucuza sunabilmek adına piyasa araştırmalarımız da devam ediyor ve bu araştırmalar neticesinde daha uygun rakamlar sunuyoruz.

Kaliteyi ucuza satın almak ve bu kaliteye çok daha güvenilir bir şekilde sahip olmak istiyorsanız eğer sitemizin kapıları sizlere de açıktır. Çok sayıda Dikey perde modeli mevcut ve bu perdeleri satın aldıktan sonra herhangi bir sorun olursa da iade ve değişim konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Kaya Stor imzası ile sunulan ürünlerimiz, kaliteli çalışmaların eseridir ve az önce de söylediğimiz gibi yaşanacak olan her türlü sorunda firmamız sizlerin yanında yer almaya da hazırdır. Yapılan iş ve sunulan ürün kalitesi ortada ve sizler de hizmet aldığınızda bunu daha iyi anlayacaksınız.